تحقیق و پاورپوینت

تحقیق و پاورپوینت انسانی تحقیق و پاورپوینت مهندسی تحقیق و پاورپوینت پزشکی تحقیق و پاورپوینت درسی تحقیق و پاورپوینت هنر تحقیق و پاورپوینت دانشگاهی تحقیق و پاورپوینت آموزشی تحقیق و پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

دانلود مقاله درباره کارگردانی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 9 صفحه

این فایل تایید کیفی شده و کاملا نیاز شما را درباره موضوع مورد نظر رفع می کند.

 


 قسمتی از متن .doc : 

 

‏كارهاي مقدماتي

‏هنگامي كه اين پاية مهم شروع، يعني فيلم با صداي همزمان، با 24 تصوير در ثانيه،‏‌‏با فيلم سياه و سفيد يا رنگي مشخص شد، كارگردان خود را در مقابل مشكل عادي سينماگر غير حرفه اي مي يابد كه شامل موارد زير مي شود:

‏انتخاب موضوع،

‏چكيده فيلم،

‏پيش برشنامه،

‏كارگرداني...

‏زيرا نقاشي متحرك به مراتب بيشتر از فيلم فيلمنامه دار، قبل از اين كه در معرض هر نوع كار مادي كارگرداني قرار بگيرد، بايد به طور كامل روي كاغذ بررسي شود. نتيجه غيرقابل اجتناب عدم ملاحظه اين قاعده، صرف بيهودة ساعتها كار ترسيمي است.

‏انتخاب موضوع

‏دو سرچشمة ممكن را يدديم كه با واحد زماني كه قبلاً عرضه شد همساز هستند:

‏به تصوير كشيدن ترانه يا قطعة موسيقيايي،

‏ارتباط از حكايت يا روايت بسيار كوتاه.

‏هر دوي اينها آماده سازي اولين سند كتبي، موسوم به چكيده را لازم دارند.

‏چكيده

‏چكيده، روايت در چند سطر است و حداكثر يك صفحة ماشين نويسي شده از داستاني است كه سينماگر قصد دارد آن را نقل كند. در مورد انتخاب يك ترانه، اين سند به گفتارها و موسيقيي كه به طور عادي به وسلة مؤسسات خاص منتشر مي شود تقليل مي يابد.

‏پيش برنامه

‏اجراي اين سند اولين كار مؤثر كارگرداني را تشكيل مي دهد و به طور بسيار دقيق شبيه كاري است كه براي تدارك بيني هر نوع ديگر فيلم اعم از فيلمنامه دار، مستند، گزارشي لازم مي گردد. در سطور بزرگ آن تصويرهايي كه بايد در نظر گرفته شوند، حركت آنها براي هر نما، تعداد نماها و مدت تقريبي شان معين مي شوند.

‏سينماگران حرفه اي در اين مرحله از بررسي نقاش يمتحرك از شگردي با تأثير زياد استفاده مي كنند كه در نامگذاري از مبداء آمريكاييش ‏«Story-board‏»‏ خوانده مي شود و ما آن را به سادگي ‏«‏لوحه تصويرها‏»‏ مي ناميم. لوحة تصويرها تشكيل مي شود از سلسلة كامل نقاشيها كه مسلماً ساده شده اند!... و پيوستگي نماهاي فيلم راذ شكل مي دهند. كارگردان آنها را به ترتيب توالي به كمك پونز به ديوار نصب مي كنمد تا طرح نقاشي شدة اثر آينده اش را زير نظر داشته باشد.

‏مناسب است كه در اين دورة مشخص از بررسي، چند شخص صلاحيت داد از قبيل سينماگران غير حرفه اي يا يدگران را دعوت كنيم تا از فيلم در مقابل اين لوجة تصويرها بحث شود، نظرهاي معتبر آنها جمع آوري گردد و اصلاحهاي سازندة پيشنهاد شده با طرح زدن بلافاصلة افكار نو يا با دست بردن در نظم نقاشيها اعمال گردند.

‏كارگرداني

‏كارگرداني در خصوص نقاشي متحرك عبارت است از مشخص ساختن دقيق تمامي حركتهاي شخصيتها، دكور، حتي دوربين كه بايد در چهارچوب ميدان فيلمبرداري مورد نظر قرار بگيرند، براي اين كه:

‏اولاً به نقاش امكان اين را بدهد كه سندهاي لازم براي تحقيق اين برنامه را پيش بيني كند،

‏سپس به فيلمبردار امكان عكسبرداري از آنها را بدهد...

‏تا ثبت شدن آنها برروي فيلم، در هنگام نمايش بتواند حركتهاي بازيگران را در دكورهاي تصوير شده براي نقل كردن داستان مورد نظر سينماگر برروي پرده بازسازي كند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
6D656434190316_1656787_7109.zip11k