تحقیق و پاورپوینت

تحقیق و پاورپوینت انسانی تحقیق و پاورپوینت مهندسی تحقیق و پاورپوینت پزشکی تحقیق و پاورپوینت درسی تحقیق و پاورپوینت هنر تحقیق و پاورپوینت دانشگاهی تحقیق و پاورپوینت آموزشی تحقیق و پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

دانلود پاورپوینت بازار برق ایران - 27 اسلاید

دانلود پاورپوینت بازار برق ایران - 27 اسلاید

 

 

 

 

این فایل تایید کیفی شده و کاملا نیاز شما را درباره موضوع مورد نظر رفع می کند.

 

lوضع مقررات فني و تجاري حاكم بر كاركرد صنعت براساس مادة 12 برعهدة وزارت نيرو است. اين مادة قانوني مي‌تواند مبناي شكل‌گيري نهادهايي مانند «هيأت تنظيم بازار برق ايران» در حوزة قانون‌گذاري و «شركت مديريت شبكة برق ايران» در حوزه‌هاي عملي و اجرايي تلقي شود. علاوه بر اين تبادل اطلاعات ميان شركت‌كنندگان بازار و مديران آن از زمينة قانوني لازم برخوردار مي‌شود.
lنظارت بر چگونگي كاركرد اين مؤسسات و ارزيابي مستمر از كارآمدي آن‌ها براساس مادة 15 بر عهدة وزارت نيرو است. همين مادة قانون مي‌تواند زمينه‌اي براي تدوين سازوكارهاي لازم براي پيش‌گيري از تباني در بازار و تضمين سلامت و كارآمدي آن تلقي شود كه به‌عنوان بخش ديگري از وظايف وزارت نيرو به «هيأت تنظيم بازار» تفويض شده است.

براساس مادة 10، انواع تعرفه‌هاي وضع شده در صنعت به‌خصوص در بخش‌هاي انحصار طبيعي آن (انتقال و توزيع) محمل قانوني و حقوقي پيدا مي‌كند

متن فوق فقط یک اسلاید از پاورپوینت مورد نظر است؛

برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید:

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file42_1748571_1255.zip202.5k